Actueel weer Lichtervelde (CWOP)
Laatste update: 2026-05-26 om 18:59 uur * gegevens meer dan 2 uur oud!
| Temperatuur | 30.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.3 km/u uit N |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.8 hPa |
| Barometer trend | -1.3 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 46.7 km/u om 15:02 u |
| Minimum temp. | 1.7 °C om 06:57 u |
| Maximum temp. | 32.2 °C om 14:00 u |
| Windchill | 33.0 °C |
| Hitte index | 29.9 °C |
| Dauwpunt | 15.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 39.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:46 u |